Çözüm Ortaklarımız

Uyku Tulumu Turizm Organizasyon

Uyku Tulumu Tur. Org.

Hayatın kendisinin stratejik bir oyun olduğu ilkesini benimsemiş, kendi sınırlarını ve gelişimini doğa sporları ve seyahat danışmanlığı ile keşfetmiş olan kurucu firmamız A-grubu seyahat acentesi Uyku Tulumu Turizm Organizasyon Ltd. Şti. tüm kurumsal organizasyonlarımızda müşterilerimize incentive ihtiyaçları dahilinde hayalleri gerçeğe dönüştürme yolunda hizmet sunan acentemizdir. Siz hayal edersiniz, UT takımı bunu hayata geçirir.

 

Saga Global Sourcing

Markanızın temsil etme biçimlerinin tümüne, size özel fikir ve projeleriyle yön veren SAGA, kurumsal reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmemizi ve bu süreci sizin adınıza koordine etmemizi sağlayan uzman reklam ajansımız. Çalışma prensibi; “Sizinle aynı hedefe odaklanmak ve bu hedefe birlikte varmak” olan SAGA, marka kimliğinizin bütünlüğünü sağlayan tüm iletişim araç ve yöntemlerini, tasarımdan uygulamaya kadar her aşamasıyla profesyonel bir işleyiş sistemine dönüştürmemizi sağlayan ekibiyle yanımızda.

 

Dijita Information Technologies

DOĞRU TEKNOLOJİLENİN sloganıyla yola çıkan, DIGITA Information Technologies hiçbir ürünün tek başına çözüm getirmeyeceğini bilir, doğru uygulamalarla dünyadaki çözüm örnekleri ve bilgi birikiminin şirket kültürüne, doğru ürünler ile adapte edilip uygulanmasını sağlar. Teknoloji hayatı kolaylaştırmak içindir, zorlaştırmak için değil!.