Hakkımızda

Kendimizi sizin yerinize koyduk.

Sorduk, ne beklerdik bir Eğitim ve Danışmanlık merkezinden diye...

Aklımıza birkaç madde geldi...

Yaratıcılık, Açık İletişim, Güven, Takım Oyunu, Deneyim ve Bilgi, Çözüm Odaklılık, Profesyonellik

Doğada olmaktan duyduğumuz mutluluğu, deneyimsel eğitim programlarımıza katıp, harmanlayarak sizlere özel olarak tasarlıyoruz. Büyülü dünyamızda en deneyimli eğitmenimiz olan doğanın bize öğrettiklerini modern yönetim ilkeleriyle birleştirerek uzman kadromuzla istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, çizgi ötesinde, profesyonellikten ödün vermeyen bir takım anlayışı yarattık. 

İstek, ihtiyaç ve gereksinimlerinize uygun yer ve zamanda sonuç ve yetkinlik odaklı organizasyon, event, seyahat ve seyahat danışmanlığı, indoor & outdoor yönetimsel eğitim programları hazırlamak üzere kurguladığımız alt yapımız tüm ihtiyaçlarınızı her noktada ve alanda karşılıyor.

Vizyonumuz: Yaşamın bir okul, doğanın bu okulun eğitmeni olduğunun bilinciyle, toplumumuzun fiziki ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak. Bu doğrultuda Türkiye'nin kişisel gelişime yönelik ilk doğa akademisini hayata geçirmek.

Misyonumuz: "Var Olma" bilincini seyahat ve outdoor aktiviteleri yolu ile geniş kitlelere kazandırmak; doğa koruma projelerini destekleyerek doğamıza sahip çıkmak, doğa deneyimlerini ve öğretilerini gündelik hayata adapte etmek.