> > Hizmetlerimiz

Kurumsal Yetkinlik Gelişim Programları

Gerek açık alanda gerekse sınıf içinde gerçekleştirdiğimiz eğitimler kurumların en değerli hazinesi insan odaklı çalışmalarımızı oluşturmaktadır.

Bireyde gözlemlenen olumlu gelişmelerin, dünya yaşamına yapacağı kitlesel değişimin uç noktalarını hayal ediyor ve bunun için çalışıyoruz.

Takımımızın hedefi daha etkin, daha iletişimsel, daha barışçıl ve daha gönülden gönüle iletişim kuran  ekiplerin gelişiminde aktif rol oynamaktır.

Tüm eğitimlerimizin özü bireyin kendini yakından tanıması ve gelişimine katma değer katma amacı ile yaratılmış  outdoor ve indoor takım dinamikleri, iletişim, liderlik, kaynak yönetimi, duygusal ve sosyal zeka programlarımızın yapı taşlarını oluşturmaktadır..

 

Outdoor & Indoor - Konsept Motivasyon Programları

Monotonluktan sıkılan kurum ve şirketlerin gerek aidiyet duygusunu kuvvetlendiren gerekse şirket içi toplantı, lansman ve/veya motivasyon organizasyonlarında kurumun hedefine yönelik belirli bir tema altında şirketlere özel tasarladığımız programlarımızdır.

Oyunların dinamik yapısının esnekliği  sayesinde şirketlerin iligili yönetim birimleri ile gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında hedeflenen amaçlar doğrultusunda dönüştürülerek tamamı uygulamaya dayanan etkinlik programlarıdır. 

Gerektiğinde ekipler, takımlar yarıştırılabildiği gibi aynı zamanda ekiplerin işbirliği için birlikte mücadele edecekleri kurgular olarak tasarlanmaktadır.


 

Organizasyon ve Event Yönetimi
Biliyoruz ki ihtiyaca yönelik eğitim veya motivasyon programına karar vermek, eğitim firması ile el sıkışmak aslında tüm sürecin yalnızca bir parçası. Eğitim mekanın seçilmesi, ulaşım servislerinin sağlanması, ikramların kararlaştırılması gibi destekleyici tüm hizmetler sürecin kaçınılmaz hasas parçaları.
Bu da daha fazla zaman, daha fazla detay demek.
Günlük iş yükünün yoğunluğunu düşününce bu çalışmaları eş zamanlı yürütmek oldukça zor olmaktadır. 
Ekibimiz 2000 yılında ilk "Burning Man" tecrübesi ile meraklı ve amatör ruhunu süreç içersinde edindiği birikim ve tecrübe ile uzmanlığı olan doğadan edindiği  'kazan kazandır'  ilkesini yönetim strateji olarak benimsediği yaratıcı, sıradışı, direk ve etkin şirket organizasyonları yaratmakta ve yürütmektedir.

Tüm kurumsal eğitim projelerinizde, seyahat planlamalarında, organizasyonun yapılandırılmasında sizlere anahtar teslim hizmet sunabilen, gerektiğinde hem çözüm ortağınız, hem servis sağlayıcınız hem de danışmanınız olarak sizlere yardım etmeye hazır uzman kadromuz ile değer katıyoruz.

 

Sayfalar: 1