İş Birliklerimiz

Smart Solutions İnsan Kaynakları

Smart Solutions
Ölçülebilir farklar yaratan Smart Solutions İnsan Kaynakları ile şirketlere özgü indoor ve outdoor program çözümleri sunmaktayız. Hedeflenen algı, bilinç ve davranış değişiklikleri konularında uzman Smart Solutions İnsan Kaynakları ile yürütmekte olduğumuz eğitim programlarında kaynak yönetimi, takım çalışması, etkin liderlik gelişim çalışmaları, yönetsel ve işlevsel yetkinliklerin geliştirilmesi, farkındalık ve ekipler arası etkin iletişim ve işbirliği çalışmaları temel oluşturmaktadır. Eğitimlerimiz teorik bilginin pratiğe uyarlandığı yaşayarak öğrenme döngüsü içinde şirketlere ve kurumlara özel hazırlanmaktadır.

 

 
United Eğitim Danışmanlık A.Ş.
UNITED A.Ş., bugüne kadar 400’den fazla kurumun 90.000’den fazla çalışanına ilham vermiştir. United A.Ş. çalışan performansını geliştirmeye yönelik hem “teknik”, hem de “zihinsel” açıdan metodolojiler sunar. Bu metodolojiler tamamen uygulamaya ve sonuca yöneliktir.

UNITED A.Ş., olarak kurumları karlılığını ve sürekli büyümesini destekleyecek aynı zamanda kurum hedeflerine uzanan yolculukta insan kaynağını merkeze alarak İnsan Kaynaklarını yönetimin stratejik ortağı haline getirecek yaklaşımları doğrultusunda kurumlara özel çözümler sunuyor.

Work With Games

Smart Solutions
Simulatif oyunlar  alanında hizmet vermek için biraraya gelmiş olan oyun tutkunlarından oluşmaktadır.

Tiyatro, psikodrama, dramaturgi, müzik, edebiyat, sinema alanlarındaki deneyimlerini kurgulu oyunların hizmetine sunan artistik kadromuza teorik tabanda ise örgütsel davranış alanında uzmanlaşmış akademik kadro eşlik etmektedir.

Hedefi eğlenerek “deneyimlemek” ve “farkındalığı arttırarak değiştirmek”  olan work-with-Games ekibi bunun için en uygun yöntemin oyunu “ciddi”ye alarak oynamaktan geçtiğine inanmaktadır.