> Hizmetlerimiz > Motivasyon Oyunları

Yöne-Team Yaratıcı Çözümler'in yarattığı Örgütsel Macera Oyunları ile Outdoor Eğitim anlayışına yeni bir boyut getiriyor.

Kurumsal açık alan eğitimlerinde hem fiziksel hem de zihinsel anlamda aktif olmak, yeni mekanlar keşfetmek, alışılagelmişin dışındaki deneyimlerle yararlı bilgiler ve teknikler öğrenmek, kendilerini arzu ettikleri maceralara dahil etmek ve eğlenirken öğrenmek isteyen  tüm kurum ve kuruluşlar için yepyeni bir fırsat.

Örgütsel Macera Oyunları ile artık kalıplaşmış yöntemlerinin dışına çıkacaksınız. Dinamik içerikleri sayesinde bireylerin ve takımların geliştirilmesi istenilen yetkinlikleri ve değerleri en etkin, verimli ve direkt geliştirimektedir. Kurgulu bir senaryo dahilinde oynanılan bu aktivitelerde gerek hikaye ve gerekse senaryo gelişiminin devamlılığı sağlanmaktadır. Şirketin ilgili departmanların beklentileri, hedefleri göz önünde bulundurarak hazırlanan ve katılımcıların maksimum seviyede katılımını ve faydalanmasını sağlamak için I.K. ve yönetim birimleri ile birlikte programlar hazırlanmaktadır. Macera Oyunları bir anlamda da gerçek zamanlı bir simülasyon programlarıdır.

Deneyimli psikologlar, örgütsel davranış uzmanlarının da katkılarıyla dizayn edilen örgütsel macera oyunlarımız yaratım ekibimizin de katkıları ile kurum ve kuruluşlara özel tasarlanmaktadır.

       

 
Nedir Macera Oyunları?

  • Macera oyunları doğada olmanın, yeni deneyimler yaşamanın, yeni, enerjik ve proaktif yoludur.
  • Katılımcıların kendilerine sunulan ipuçlarını ve araçları kullanarak bir bütünü tamamladıkları, etaplardan oluşan gerçek zamanlı simülasyon oyunlarıdır.
  • İçeriğinde macera ve yaratıcılık barındıran, doğanın kendisinden ve sunduğu imkanlardan yararlandığımız, temel ve pratik beceriler ile üstesinden gelinebilen, zaman zaman ekiplerin zihinsel ve duygusal zorluklar ile karşılaştıkları örgütsel takım oyunlarıdır.
  • Canlı RPG (Role Playing Game) oyunlardır.
  • Konu bütünlüğünün tüm aktiviteler boyunca sürdüğü değişik etaplardan oluşan hareketli, yaratıcı, eğlenceli oyun veya yarışlardır.
 

Orienteering


Orienteering

Beach Olympics


Beach Olympics

Adventure Day


Adventure Day

Land Rover Experience


Land Rover Experience
 

The Soul of Rumi


The Soul of Rumi

Agent Training


Agent Training

Conspiracy


Conspiracy

İstanbul 007


İstanbul 007
 

Mission Impossible


Mission Impossible

Mysterious İstanbul


Mysterious İstanbul

Occupation Forces


Occupation Forces

Ocean 10


Ocean 10
 

Orient Express


Orient Express
 

Sayfalar: 1