> Hizmetlerimiz > Takım Oyunları 

Outdoor Takım Çalışmaları


Outdoor Takım Çalışmaları

Indoor Takım Çalışmaları


Indoor Takım Çalışmaları
 

Plato'nun mağara hikayesine göre, çocukluklarından beri bir mağaranın derinliklerinde, sırtları mağara çıkışına dönük oturan, zincirlenmiş tutsaklar varmış ve sadece önlerindeki mağara duvarına bakabiliyorlarmış.

Arkalarında çok büyük bir ateş yanmaktadır. Ateş ile oturan insanlar arasında ise eşyalar taşınıyormuş. Ateşin arkasındaki yoldan, günlük hayatın sesleri gelmekteymiş.

Tutsaklar önlerindeki mağara duvarında hareket eden şekilleri görüyor ve seslerin bu şekillerden geldiğine inanıyorlarmış. Başka bir şey görmedikleri için bunu hayatın gerçeği olarak kabul ediyorlarmış.

Taa ki, birinin zinciri kırılıp, dışarıya çıkıncaya kadar...

Gelin hep beraber ister doğada, ister farklı ortamlarda kendi gerçeğimizin dışına çıkarak, kendimiz ve çevremiz ile ilgili farkındalığımızı geliştirelim, güçlerimizin ve endişelerimizin farkına varalım, daha güçlü takımlar oluşturmak için başka gerçekleri anlamayı, daha açık iletişim kurmayı ve duruma göre takım oyuncusu veya lider olmayı öğrenelim. Farkındalık, öğrenmenin ilk adımıdır, ardından denemek, uygulamak ve geliştirmek gelir.